Trainers

Nico Hagen

trainer loopgroepen

 

Telefoon: 053-4331088
E-mail: nicohagen@home.nl

 

Herman Holterman

trainer loopgroepen

 

Telefoon: 074-2437650
E-mail: holterman.haj@gmail.com

 

Huub van Langen

trainer loopgroepen

 

Telefoon: 053-4308489
E-mail:

 

Bob Leuvelink

Trainer Bob Leuvelinktrainer loopgroepen

 

Telefoon: 06-53734004
E-mail: bleuvelink@home.nl

Bé Meerman

trainer loopgroepen

 

Telefoon: 053-4768745
E-mail: B.Meerman@gmail.com

 

Herman Moelard

Trainer coach B, specialisatie MILA
Atletiekunie docent

 

Telefoon: 0546-829473
E-mail: hermanmoelard@gmail.com

Karel Nolsen

trainer loopgroepen

 

Telefoon: 074-2439421
E-mail: karel.nolsen@gmail.com

 

Marcel Oldenkortte

trainer loopgroepen

 

Telefoon: 074-2421983
E-mail: marcel.oldenkortte@home.nl

 

Paulino Pallas

trainer loopgroepen

 

Telefoon: 06-53349615
E-mail: paulinopallas@gmail.com

Mieke Pater

trainer loopgroepen

 

Telefoon: 0541-531291
E-mail: paterpot@zonnet.nl

 

Bart Peeters

trainer loopgroepen

 

Telefoon: 074-2776770
E-mail: b.m.peeters@home.nl

 

Ingrid Prigge

Trainer Ingrid Priggetrainer loopgroepen

 

Telefoon: 074-2662458
E-mail: ingrid.rudi@home.nl

 

Gerry Visser

trainer loopgroepen

 

Telefoon: 074-2916683
E-mail: gerry@toptext.nl

 

Joop Vriend

Trainer Joop Vriendtrainer loopgroepen

 

Telefoon: 06-44658374
E-mail: joop.vriend@home.nl

Henk Wessels

trainer loopgroepen

 

Telefoon: 06-19075441 / 074-242944
E-mail: info.hwessels@gmail.com